Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Від імені мерії м. Тбілісі Святійшого Патріарха Філарета привітав перший заступник голови Тбіліського Сакребуло Мамука Ахвледіані. Фото.

Печать

Ваша Святосте!

Маю честь від імені мера міста Тбілісі і мешканців столиці Грузії, сердечно привітати Вас з 50-літтям архієрейської хіротонії та 45-літтям Вашого архіпастирського служіння на Київській кафедрі.

Ми всі добре знаємо, що це були п’ятдесят років повні випробувань і труднощів, але в той же час це були роки сповнені радістю і Божою милістю. Одним із найважливіших Ваших досягнень є те, що Ви змогли відновити незалежність Української Православної Церкви і близько двох десятків років утверджуєте її. Протягом цього часу було збудовано і відреставровано багато храмів і монастирів, збільшилась кількість єпархій та Архієреїв, духовенства і пастви в Київському Патріархаті, в Помісній Православній Церкві України.

Ваша Святосте! Бажаємо Вам довгих років життя, добробуту і здоров'я.

Маю честь передати Вам святу панагію Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, яка була зроблена спеціально для Вас в традиціях давньої грузинської перегородчастої емалі.

Нехай Пресвята Богородиця завжди буде Покровительницею Вашої Святості у Вашій діяльності та жертовному служінні на благо Православної Церкви, України та побожного українського народу.

Вітання від Мамуки Ахвледіані