Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ очолив Божественну літургію у місті Феррара (Італія)

Печать

28 жовтня 2017 року голова Управління зовнішніх церковних зв'язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, перебуваючи з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Італії, відвідав парафію на честь Покрови Пресвятої Богородиці у місті Феррара, де очолив Божественну літургію.

Перед святковим богослужінням, діти парафії віршами і квітами зустріли архіпастиря та піднесли йому український коровай.

За богослужінням владиці співслужив заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), декан Італійського деканату протоієрей Петру Парву, протоієрей Василій Кучирка, настоятель парафії ієрей Петро Оверко, ієрей Роберто Бальйо та ієрей Андрій Тищенко.

Святкове богослужіння прикрашав спів українського церковного хорового колективу «Аксіос».

Під час Божественної літургії владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, підніс ієрея Петра Оверка до сану протоієрея.

За богослужінням підносилися молитви за парафіян храму, український та італійські народи, за Богом бережену Українську державу, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі.

Прикінці відправи владика Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

В свою чергу настоятель протоієрей Петро Оверко подякував владиці за приїзд та очолену ним молитву.Прес-служба УЗЦЗ
за матеріалами Рівненської єпархії