Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ провів зустріч з Почесним консулом України в м.Бургас (Республіка Болгарія)

Печать

27 травня 2015 року, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон провів зустріч з Почесним консулом України в м.Бургас (Республіка Болгарія) паном Димитаром Стоянов Караненовим.

Пан консул разом з дружиною відвідали офіс Управління зовнішніх церковних зв'язків, що на території Михайлівського Золотоверхого монастиря, де обговорили з архієпископом Іларіоном ряд питань, які мають спільний інтерес.

Пан Димитар Караненов, який є вірним Болгарської Православної Церкви, розповів про життя Православної Церкви в Болгарії та про свою діяльність на посаді Почесного консула України в м.Бургас. Пан консул засвідчив підтримку зі сторони Болгарії незалежності та територіальної цілісності України і побажав українському народові миру та успіхів на шляху розбудови європейської процвітаючої держави.

У свою чергу голова УЗЦЗ розповів дипломату про стан Православ'я в Україні, зокрема про життя та діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У зустрічі також взяли участь начальник відділу національних меншин і віросповідань Департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС України Оксана Васильєва та секретар УЗЦЗ священик Олександр Шмуригін.Прес-служба УЗЦЗ