Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Предстоятель Київського Патріархату провів зустріч з головою Державної пенітенціарної служби України

Печать

5 липня 2016 року у Київській Патріархії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з головою Державної пенітенціарної служби України Володимиром Палагнюком.

У зустрічі також взяли участь голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, церковний благодійник і підприємець Павло Харченко та супроводжуючі їх особи.

Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан та перспективи розвитку пастирського служіння і духовного виховання у мiсцях позбавлення волі.

Святійший Патріарх Філарет розповів про міжцерковні відносини, соціальне та капеланське служіння Української Православної Церкви Київського Патріархату. Також гості обговорили перебіг війни на Донбасі, яку спричинила своєю агресією Росія та соціально-політичну ситуацію в Україні.

За заслуги перед Українським народом та Українською Православною Церквою Київського Патріархату Святійший Владика нагородив голову Державної пенітенціарної служби України Володимира Миколайовича Палагнюка і церковного благодійника Павла Івановича Харченка - орденами Святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня.

Патріарх Філарет привітав нагороджених та побажав їм Божого благословення і наснаги у добрих справах на благо українського народу.

Прес-служба УЗЦЗ
за матеріалами офіційного сайту Церква.info