Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

У Мадриді розпочались богослужіння у новоутвореній парафії Київського Патріархату

Печать

Текст доступен только на украинском языке

content_23314369_1486421784767583_1696693681_oНещодавно, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та стараннями Управління зовнішніх церковних зв'язків, у столиці Іспанії м. Мадриді розпочались регулярні богослужіння у новоутвореній парафії на честь Воскресіння Христового Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 
 

Святійший Патріарх Філарет привітав архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона з Днем тезоіменитства

Печать

Текст доступен только на украинском языке

2089_news_1Вітальна адреса!

 
 

У 21-у неділю після П'ятидесятниці архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію в місті Удіне (Італія)

Печать

Текст доступен только на украинском языке

IMG_226929 жовтня 2017 року в.о Екзарха Європи архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, на запрошення декана Італійського деканату протоієрея Петра Парву, відвідав громаду на честь святого великомученика Мини та преподобного Паїсія Величковського в місті Удіне, де звершив Божественну літургію.

 
 

Голова УЗЦЗ очолив Божественну літургію у місті Феррара (Італія)

Печать

Текст доступен только на украинском языке

IMG_213928 жовтня 2017 року голова Управління зовнішніх церковних зв'язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, перебуваючи в Італії відвідав парафію на честь Покрови Пресвятої Богородиці у місті Феррара, де очолив Божественну літургію.

 
 

З нагоди відкриття нової парафії на честь святителя Амвросія Медіоланського в Мілані (Італія) звершено водосвятний молебень

Печать

Текст доступен только на украинском языке

IMG_201527 жовтня 2017 року в.о Екзарха Європи архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив водосвятний молебень з нагоди відкриття нової парафії на честь святителя Амвросія Медіоланського в місті Мілан (Італія).

 
 

Страница 1 из 28