Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Свято-Софіївська парафія у Швеції долучилась до вшанування 85-ї річниці Голодомору

Печать

Текст доступен только на украинском языке

content_12Українці в Швеції долучилась до вшанування 85-ї річниці Голодомору. Зокрема в місті Стокгольмі розпочали міжнародну акцію «Запали свічку пам’яті».

 
 

У столиці Словенії пройшла акція «Запалімо свічку пам'яті!», приурочена до 85-х роковин Голодомору

Печать

Текст доступен только на украинском языке

content_img_416324 жовтня 2018 року в столиці Словенії місті Любляна, в рамках реалізації міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті!», приуроченої до 85-х роковин Голодомору, за ініціативи Посольства України в Словенії та сприянням КТ «Любляна-Київ», відбулася Божественна літургія та поминальна панахида за жертвами Голодомору в Україні у 1932-1933 рр.

 
 

Архімандрит Кіріон провів зустріч із Послом України в Республіці Словенія

Печать

Текст доступен только на украинском языке

content_124 жовтня 2018 року, перебуваючи із благословення в.о Екзарха Європи, голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у Любляні, заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), відвідав Посольство України в Республіці Словенія, де провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Михайлом Бродовичем.

 
 

Відбулася зустріч Предстоятеля Київського Патріархату з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

Печать

Текст доступен только на украинском языке

content_dsc_079523 жовтня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф.

 
 

Делегація УПЦ Київського Патріархату відвідала Республіку Польща

Печать

Текст доступен только на украинском языке

710 вересня 2018 року, делегація Української Православної Церкви Київського Патріархату, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відвідала Республіку Польща.

 
 

Страница 1 из 32