ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ !

ВІТАЄМО ВАС НА ПОРТАЛІ
КАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ТА РАЙОННОЇ РАДИ!

Канівська земля – це історичне осереддя національного державотворення. У перші століття нової ери на берегах річки Рось зароджується протослов’янський етнос – майбутні русичі. В ХІ-ХІІ ст. Канівщина виступає стратегічним центром Київської Русі, захищаючи південно-східні кордони держави. У 1187 році великий князь київський Святослав Всеволодович, герой “Слова о полку Ігоревім”, об’єднавши руські війська виступив з Канівської землі проти половців. З Канівського удільного князівства починають політичну кар’єру брати князі Гліб, Василько та Всеволод – сини засновника Москви Юрія Долгорукого. Наприкінці XII ст. Канівський уділ тримав київський князь Роман Мстиславович – батько першого українського короля Данила Галицького. Під час правління литовського великого князя Казимира у 1470 pоці зліквідовується Київське удільне князівство і як нове воєводство утворюється Канівський повіт. Середина ХVІ століття виводить на історичну арену першого козацького гетьмана, старосту Канівського Дмитра Вишневецького. Століттями наш край виступав в обороні української державності – гайдамаччина, коліївщина, Українська Народна Республіка, державний суверенітет.

Голова райдержадміністрації М.О.Лисун провів зустріч з членом правління БО “Фонд “Тарасова земля”, видатним українським режисером Юрієм Ільєнком з питань збереження історико-культурної спадщини Т.Шевченка в с.Прохорівка.
Заступник голови райдержадміністрації С.І.Швець провів спільно з керівниками автопідприємств – перевізників у Канівському районі нараду з питань урегулювання перевезень віддалених населених пунктів району.
Заступник голови райдержадміністрації В.В.Носенко спільно з заступником голови правління БО “Фонд “Тарасова земля” М.Є.Іщенком провела зустріч з народним депутатом блоку “НУ-НС”, секретарем комісії з охорони здоров’я при Верховній Раді України Лідією Григорович з питань гуманітарної допомоги Канівській центральній районній лікарні. Докладніше>>

12.02.2008
Голова райдержадміністрації М.О.Лисун провів роботу із соціальної підтримки багатодітних та кризових сімей в селах Степанецьке, Яблунів.
Перший заступник голови райдержадміністрації С.І.Швець провів спільно з представниками ВАТ “Черкасигаз”, керівництвом ЗАТ “Миронівська птахофабрика” нараду з питань газифікації району. Докладніше>>

06.02.2008
Заступник голови райдержадміністрації В.В.Носенко взяла участь у підсумковій медичній раді за участю начальника Головного Управління охорони здоров’я та медицини катастроф М.Є.Клімова та головного лікаря Канівської ЦРЛ О.П.Моргуна.
Завідувач сектором з питань внутрішньої політики зв’язків з ЗМІ та громадськістю апарату РДА К.Е.Андрієнко взяв участь у зборах керівників та членів міських і районних осередків політичних партій та громадських організацій НРУ, КУН, ОУН, ВУТ Просвіта ім.Т.Шевченка, БО “Фонд “Тарасова земля”, ГО “Шевченків край” з питань підготовки та проведення Форуму адміністративного та гуманітарного активу району. Докладніше>>

05.02.2008
Проведено нараду щодо розгляду звернення Черкаської обласної організації Партії Зелених України з приводу екологічної обстановки прибережних територій сіл Келеберда та Прохорівка.

В Канові відкрили ігрові автомати Космолот