Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Вітання Святійшому Патріарху Філарету від голови Комітету Парламенту Грузії з питань європейської інтеграції Давида Дарчіашвілі

Print

Його Святості
Святійшому Патріарху Київському
і всієї Руси-України

Філарету

Ваша Святосте!

Хочу від усього серця привітати Вас з подвійним ювілеєм – 50-річчям архієрейської хіротонії та 45-річчям служіння на Київській кафедрі!

Намагаючись осягнути ці дати, відчуваю шанобливий трепет, адже все життя Ваше пройшло у служінні Господу. Більша його частина припала на непрості роки, коли праця Ваша, і паства Ваша зазнавали утисків, знаходилися під жорстким адміністративним контролем.

Мабуть, і зараз, коли можна вільно сповідувати свою віру, Ваша турбота про чад і прагнення навчити любові до ближнього, милосердю, затьмарюється сьогоденною людською байдужістю та жадібністю, надмірною жорстокістю і хитаннями у вірі, проте Ви з терпінням несете цю нелегку ношу та являєте зразок відданості Богу, своїй землі та людям.

Я щиро бажаю Вам, Святійший Владико, міцного здоров’я, сил і Божої допомоги у Ваших трудах! Нехай нарешті на українській землі зацарює єдина Українська православна помісна церква, адже українська держава з прадавніми християнськими коріннями повинна мати національну церкву! Я переконаний, що цей процес – незворотній.

З глибокою повагою,

Давид Дарчіашвілі
Голова Комітету Парламенту Грузії
з питань європейської інтеграції