Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Іспанії Анатолієм Щербою

Print

5 березня 2018 року, перебуваючи з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Мадриді, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Посольство України в Королівстві Іспанія, де провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Іспанії Анатолієм Щербою.

Владику супроводжували: голова місійного відділу при УЗЦЗ протоієрей Валерій Семанцо, настоятель Свято-Воскресенської парафії у Мадриді протоієрей Михайло Гориславець, клірик парафії ієрей Миколай Курч та голова парафіяльної ради Свято-Вознесенської парафії у Малазі Марія Аннюк.

Під час зустрічі Анатолій Анатолійович привітав владику з першим офіційним візитом до Мадриду та розповів про історію і сучасний стан взаємостосунків України та Іспанії. Дипломат також відзначив велику роль Української Православної Церкви Київського Патріархату у становленні в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви та висловив подяку за соціальне служіння, яке Українська Церква звершує, допомагаючи українському війську, вимушеним переселенцям і всім, хто має потребу.

У свою чергу архієпископ Іларіон, передав вітання від Святійшого Патріарха Філарета, відзначив важливу роль і діяльність українських дипломатів в Іспанії, розповів про сучасний стан парафій УПЦ Київського Патріархату в Іспанії та Європейському Екзархаті, а також благословив дипломатів на успішну службу на благо Батьківщини та українського народу.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.