Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон відвідав посольство України в Португалії та культурно-освітній центр «Дивосвіт»

Print

25 листопада 2017 року, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португалії Інни Огнівець, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Українське посольство в Лісабоні.

Під час зустрічі, участь в якій брали начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір, громадський активіст Людмила Хол, депутат Лісабонської міської ради Аліна Галаш-Хол де Беувінк, головний координатор УГКЦ священик Ілля та голова спілки українців в Португалії Павло Садоха, було обговорено життя української громади в цій країні.

Прикінці зустрічі архієпископ Іларіон відзначив важливу роль і діяльність українських дипломатів в Португалії та благословив їх на успішну службу на благо Батьківщини та українського народу. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета архієпископ Іларіон відзначив Посла України Інну Огнівець, а також Людмилу Хол та Аліну Галаш-Хол де Беувінк медалями «За жертовність і любов до України».Потім владика Іларіон відвідав українську школу в Лісабоні – культурно-освітній центр «Дивосвіт». Разом з Послом України Інною Огнівець архіпастир поспілкувався з учнями та вчителями цього навчального закладу.За матеріалами Рівненської єпархії