Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Під час візиту до Португалії голова УЗЦЗ провів ряд зустрічей у м.Брага

Print

24 листопада 2017 року, в. о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, перебуваючи з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Португалії провів ряд зустрічей у м. Брага.

Найперше архіпастир відвідав місцеву школу, де зустрівся з дирекцією навчального закладу. Владика подякував їм за постійну підтримку, а також за український куток, який діє у школі.Потім архієпископ Іларіон відвідав міську раду, де провів зустріч з Віце-президентом Фірміньо Маркуш та з першим заступником віце-президента сеньйорою Кріштіною. Сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес.В кінці дня в.о. Екзарха Європи взяв участь у благодійній вечері «Солідарність з Україною», кошти з якої будуть направлені дітям українських воїнів, які загинули під час проведення АТО на сході України.

Під час благодійної вечері архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначив депутата Європарламенту Жозе Мануела Фернандеша - Орденом святого князя Володимира Великого III ступеня.За матеріалами Рівненської єпархії