Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон очолив заупокійну молитву за героями України у місті Брага (Португалія)

Print

24 листопада 2017 року, в. о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, з нагоди 4-ї річниці відзначення Дня Гідності та Свободи очолив панахиду біля пам'ятного знаку героям Небесної Сотні та воїнам, які віддали своє життя за волю і незалежність України в місті Брага (Португалія).

За богослужінням владиці співслужив заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), настоятель парафії на честь святого архистратига Божого Михаїла м. Авейро протоієрей Василь Бундзяк, настоятель парафії на честь Всіх святих землі Української у місті Брага протоієрей Дмитро Ткачук та настоятель парафії на честь Різдва Іоана Предтечі м. Віла Реал ієрей Сергій Ковальчук.

Разом з архієреєм та священнослужителями молився посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, генеральний консул України в м. Порто Анатолій Коваль, начальникик Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір, представники дипломатичних установ та українська діаспора.

Звертаючись до присутніх із повчальним словом владика Іларіон закликав завжди в молитвах пам’ятати за тих, хто поклав своє життя за незалежність та волю України.За матеріалами Рівненської єпархії