Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Відбулося перше богослужіння в новоутвореній Свято-Троїцькій парафії міста Кройцлінґен (Швейцарія)

Print

17 вересня 2017 року, в неділю 15-ту після П'ятдесятниці, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав новоутворену Свято-Троїцьку парафію міста Кройцлінґен (Швейцарія), де звершив першу Божественну літургію.

За богослужінням архіпастирю співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), настоятель парафії ієрей Елайджа (Ілля) Морган та ієрей Андрій Тищенко.

Святкове богослужіння прикрашав спів українського церковного хорового колективу «Аксіос».

Під час літургії підносились молитви за парафіян храму, український та швейцарські народи, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі.

По завершенні богослужіння владика Іларіон привітав настоятеля та парафіян із знаменною подією у їхньому житті, побажавши їм Божого благословення на шляху до спасіння та на добрі діла на благо Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Також із словами подяки архієпископ Іларіон звернувся на адресу доктора богослів'я, священика Реформаторської церкви Швейцарії Даміана Брода, за його сприяння у звершенні першого богослужіння у новоутвореній громаді.

Потім було проспівано уставне многоліття, після якого архіпастир поспілкувався з громадою, до складу якої входять як українці так і швейцарці.

За матеріалами Рівненської єпархії