Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

В Грузії освячено Українське посольство

Print

16 квітня 2017 року, у день Світлого Христового Воскресіння, у столиці Грузї - Тбілісі було освячено Українське посольство.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грузії Ігоря Долгова, з благословення голови Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, чин освячення звершив протоієрей Василь Рудніцький.

За богослужінням молились українські дипломати.

По завершенні освячення протоієрей Василь Рудніцький привітав українців із світлим Христовим Воскресінням та окропив присутніх освяченою водою.

Перед цим у Тбілісі протоієрей Василь Рудницький звершив святкову Божественну літургію українською мовою.

За богослужінням молилася українська діаспора на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії Ігорем Долговим.

Під час літургії було виголошено додаткові прохання за українських воїнів, які боронять рідну землю від агресора, визволення від нашестя чужинців, визволення полонених військовослужбовців і цивільних громадян, а також за всіх православних українців, що проживають на різних континентах світу.

Після Євангельського читання протоієрей Василь Рудніцький прочитав Пасхальне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

По завершенні літургії священик привітав українців із світлим Христовим Воскресінням, після чого освятив пасхи та інші приношення вірних.