Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Вийшов новий дитячий журнал для дітей австрійської діаспори

Print

Перший україномовний пізнавальний християнський журнал для діток «Віденський смайлик» з’явився у столиці Австрії.

Засновник – парафія Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату у Відні.

Журнал розпочав свій випуск із квітня 2017 року. На сторінках журналу читачі знайдуть тільки добрі наміри, Господні настанови, корисні поради на актуальні теми.

Тема першого номеру – Великдень. Батьки зможуть розповісти дитині про свято доступними словами, а хто старшенький, сам прочитає, за бабусиним рецептом можна буде спекти смачну пасочку й зробити писанку згідно покрокової інструкції. Окрім цієї теми, читачі дізнаються, як поводитись у церкві, чи можна побачити Бога, хто такі ангели, що таке молитва та багато іншого.

«Діти – наше майбутнє, заради них ми маємо працювати. Поняття Бога, віри, Церкви для них має бути близьким і зрозумілим», – говорить настоятель парафії та редактор журналу священик Микола Лесюк.

Журнал розрахований на дітей віком від 5 до 10 років, періодичність виходу видання – раз у місяць, 16 глянцевих кольорових сторінок.

Днями християнський журнал для дітей «Віденський смайлик» було презентовано Українським суботнім школам у Відні, у Посольстві України в Республіці Австрія та парафіянам.

Також за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та участь у благодійній діяльності і підтримку родин учасників АТО благословенними грамотами голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Іларіона було нагороджено Українську школу «Ерудит» у м. Відні, Українську суботню школу у Відні, Українську Скаутську Організацію «ПЛАСТ» в Австрії.