Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Різдвяні дарунки дітям військових від австрійської діаспори

Print

27 дітей наших захисників отримали Різдвяні подарунки від австрійської діаспори в рамках доброчинної акції «Теплий подарунок», організаторами якої виступили парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату у Відні (настоятель свящ. Микола Лесюк) та ГО «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО».

Акція тривала протягом двох місяців. Стартувала у грудні з Луцька. Тоді дітлахи військових готували Різдвяні вітання для діток австрійської діаспори: виготовляли своїми руками фетрові сердечка та писали теплі слова. Листівка з привітаннями теж була не звичайна, а придбана в рамках акції «Добрі справи в подарунок» від ВБФ «Запорука», кошти з якої йдуть на допомогу онкохворим діткам з усієї України.

У січні дарунки від дітлахів австрійської діаспори дісталися вже України. Висловлюємо щиру подяку усім парафіянам Української Православної Церкви Київського Патріархату у Відні, котрі долучилися до того, щоб подарувати дітлахам свято! Особлива подяка за теплі вітання «ПЛАСТу» у Відні, Українській Суботній школі у Відні (діти якої долучилися ще й фінансово) та Українській загальноосвітній школі «Ерудит».