Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Українські дітки-сироти проведуть зимові канікули в Італії

Print

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, цієї зими 22 українські дитини-сироти проведуть канікули в Італії на острові Сицилія.

Різдвяне диво для малечі організували благодійний фонд «Країна милосердя» (президент Лариса Іванюта), італійська асоціація "Нові межі" (президент Юлія Динніченко), за сприяння священиків Місійного відділу Управління зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви Київського патріархату протоієрея Еджидіо Калі та ієрея Ярослава Богодиста.

Поїздка на острів, де не буває засніженої зими, справила на дітлахів неабияке враження. Вони побачать Етну, скуштують солодощі і сицилійські апельсини, та перш за все, проведуть свята у родинному колі. Оскільки більшість дітей, які приїхали на відпочинок є постраждалими від бойових дій на Донбасі, ієрей Ярослав Богодіст проведе для кожної дитини психологічну реабілітацію. Подібні проекти проводяться двічі на рік літом і зимою. Ціль такого проекту не лише розважити дітей і дати їм відпочити, а й духовно збагатити.

Фото - джерело