Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ відвідав парафію УПЦ Київського Патріархату в Кельні

Print

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, розпочався візит голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона до Німеччини.

У суботу, 3 грудня 2016 року, в перший день візиту архієпископ Іларіон відвідав парафію на честь Преображення Господнього та преподобного Іова Почаївського в місті Кельн, де очолив Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарізе), настоятель парафії ієрей Володимир Чайка, настоятель парафії на честь святих апостолів Петра і Павла м. Франкфурт на Майні ієрей Петро Боканов та прибуле духовенство.

Архієрейське богослужіння супроводжувалося співом хору «AXIOS».

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, підніс до сану протоієрея священика Володимира Чайку.

За Божественною літургією підносились молитви за Україну та Німеччину, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі.

По завершенні відправи владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначив активних парафіян церковними нагородами.

Завершилося архієрейське богослужіння уставним многоліттям.