Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ відвідав парафію Вознесіння Господнього у м. Малага (Іспанія)

Print

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав парафію Вознесіння Господнього у місті Малага, що знаходиться на півдні Іспанії.

19 липня 2015 року, в неділю 7-му після П’ятидесятниці, архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію у храмі Вознесіння Господнього.

За богослужінням архіпастирю співслужили: настоятель парафії протоієрей Тарас Аннюк, заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо.

Зранку, перед святковим богослужінням, при вході до храму дітки парафії віршами та квітами зустріли архіпастиря та піднесли йому український каравай.

За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян, український та іспанський народи і Богом бережену Українську державу. Особливо, зі сльозами і глибокою вірою, українці молились за свою Батьківщину, яка переживає військову агресію Росії на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив Україну від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

Після богослужіння, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, архієпископ Іларіон нагородив волонтерів Малаги: Петра Андрійчука, Ярослава Васильківа, Олександра Костюка, Марію Аннюк – медалями «За жертовність і любов до України». Волонтери, за підтримки парафії, придбали машину швидкої допомоги, повністю її обладнали та доставили в зону АТО до Станиці Луганської для потреб української армії.

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон подякував усім присутнім за запрошення і теплу молитву та вручив парафії Вознесіння Господнього м. Малаги – Благословенну архієрейську грамоту. Також громадське об’єднання «Майдан Малага», яке регулярно організовує збір коштів та гуманітарної допомоги для українських військових на Донбас, було відзначене Благословенною архієрейською грамотою. За жертовне пастирське служіння настоятеля парафії Вознесіння Господнього у м. Малага протоієрея Тараса Аннюка було нагороджено Патріаршою благословенною грамотою.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну «Боже Великий Єдиний» та спільною світлиною.

Прес-служба УЗЦЗ