Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ у місті Райне (Німеччина) провів зустріч із Товариством допомоги східній Європі

Print

20 червня 2015 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав громаду міста Райне, що у Вестфалії на півночі Німеччини. У місті архіпастир провів зустріч із представниками Товариства допомоги східній Європі (Verein für Osteuropahilfe St. Marien Rheine / Eschendorf e.V.). Товариство допомоги східній Європі - німецька християнська благодійна організація, яка надає допомогу бідним і потребуючим людям, монастирям, навчальним закладам, підтримує різноманітні соціальні проекти у країнах східної Європи.

Зустріч була організована деканом Німецького деканату УПЦ Київського Патріархату протопресвітером Паулем Ехінгером для продовження добрих взаємовідносин та співпраці Української Православної Церкви Київського Патріархату та Товариства допомоги східній Європі. У зустрічі взяли участь мер міста Райне Ангеліка Кодфельдер, голова Товариства Йозеф Куберек, скарбник Товариства Андреас Хорстман, місцеві пастори Бернхард Бріруп та Гюнтер Хіллебранд, декан Німецького деканату протопресвітер Пауль Ехінгер, настоятель парафії святого князя Володимира у Франкфурті-на-Майні протоієрей Леонід Поліщук, голова Української Громади у Франкфурті-на-Майні Олексій Ємельяненко, місцеві політики та актив Товариства. 

Архієпископ Іларіон передав вітання від Святійшого Патріарха Філарета і, з благословення Предстоятеля, нагородив пастора Бернхарда Брірупа і пана Андреаса Хорстмана Орденами святого князя Володимира ІІІ ступеня та медалями "За жертовність і любов до України", а пастора Гюнтера Хіллебранда - Патріаршою благословенною грамотою.

Під час розмови сторони обговорили ситуацію на сході нашої Держави та міжконфесійні відносини в Україні. Архієпископ Іларіон розповів про соціальне служіння, яке Церква звершує зараз, під час військового конфлікту на Донбасі, допомагаючи духовно, психологічно і матеріально військовослужбовцям, пораненим та їхнім сім’ям, переселенцям і мирним жителям, які страждають через війну.

Після зустрічі відбулась офіційна вечеря, під час якої обговорювались різні питання в напрямку подальшої співпраці.

Цього ж дня голова УЗЦЗ дав інтерв'ю місцевим засобам масової інформації.Прес-служба УЗЦЗ