Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав парафію Почаївської ікони Божої Матері у місті Нойс (Німеччина)

Print

21 червня 2015 року, у 3-тю неділю після П'ятидесятниці, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Німецький деканат УПЦ Київського Патріархату та звершив Божественну літургію в храмі Почаївської ікони Божої Матері у місті Нойс.

Архіпастирю співслужили декан та настоятель парафії протопресвітер Пауль Ехінгер та настоятель парафії святого рівноапостольного князя Володимира у Франкфурті-на-Майні протоієрей Леонід Поліщук.

За літургією молились голова Української Громади у Франкфурті-на-Майні Олексій Ємельяненко, парафіяни з Рейнської долини, Бад Кіссінгена та Франкфурта.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання за мир в Україні, щоб Всемилостивий Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців і подав українському народу Своє благословення. Громада також молилась і за упокій загиблих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави.

На прохання парафіян із Франкфурта, після Божественної літургії, архіпастир освятив Національний прапор Української Громади у Франкфурті-на-Майні.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, архієпископ Іларіон нагородив голову Української Громади у Франкфурті-на-Майні Олексія Ємельяненка - Орденом святого Юрія Переможця, а протопресвітера Пауля Ехінгера та протоієрея Леоніда Поліщука - медалями "За жертовність і любов до України". Також медалі та архієрейські благословенні грамоти отримали найактивніші парафіяни з різних громад Німеччини.Прес-служба УЗЦЗ