Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Хор духовенства Дубенського благочиння Рівненської єпархії взяв участь у Міжнародному фестивалі церковної музики в Польщі

Print

22-24 травня 2015 року хор духовенства Дубенського благочиння, з благословення та підтримки голови Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, взяв участь у Міжнародному фестивалі Церковної музики «Хайнувка 2015», який відбувся у місті Білосток (Республіка Польща).

Цей фестиваль є найпрестижнішим у східній Європі і відомий у цілому світі. Цьогоріч, як і завжди географія учасників була надзвичайно широкою. Були колективи з Польщі, України, Прибалтики, Ізраїлю та інших країн.

Хор духовенства достойно представив Українську Православну Церкву Київського Патріархату та Українську Державу. Друге місце яке посів український колектив є свідченням достойного рівня та невтомної праці хористів та їхнього керівника Олега Івановича Кривенчука.

У виконанні хору духовенства Дубенського благочиння прозвучали твори класиків української духовної музики. Прекрасно і злагодженно співали хористи, а солісти протоієрей Андрій Коновал, протодиякон Тарас Грудовий та ігумен Меркурій (Бікіра) додали до звучання хору мелодійного відтінку.

Російська пропаганда широко діє у світі, у тому числі і в Республіці Польща. Однак виступ хору, який гідно виступив на фестивалі, розвіяв міфи росіян та їх патріарха Кіріла про безбожницьку ідеологію у нашій країні.

Ми присвячуємо виступ на цьому фестивалі Захисникам нашої Вітчизни. Син керівника Олега Івановича Кривенчука Ігор перебуває в зоні АТО і хор на його прохання підписав прапор, який буде передано на передову. Також меценатом поїздки став секретар Дубенської міської ради Андрій Васильович Хижняк, який так само перебуває сьогодні у війську.

Колектив підносить подячні молитви до Бога за благословену подорож та висловлює щиру подяку владиці Іларіону та Андрію Хижняку за матеріальну допомогу в організації поїздки.Прес-служба УЗЦЗ
за матеріалами офіційного сайту Церква.info