Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Предстоятель Київського Патріархату провів зустріч з головним військовим священиком та головним психологом Національних збройних сил Латвії

Print

28 квітня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Синодальній залі Київської Патріархії зустрівся з головним військовим капеланом Національних збройних сил Латвії Елмарсом Плявіньшом, головним військовим психологом Національних збройних сил Латвії Вілніом Чернявскісом, аташе з питань оборони Посольства Латвійської Республіки в Україні підполковником Зигмундом Балодісом і координатором проекту співпраці України та балтійських держав "Бурштиновий шлях" Дмитром Левусом.

Гості поцікавилися думкою Святійшого Владики про перспективи введення інституту військових священиків - капеланів у Збройних силах України. Військові розповіли про досвід роботи капеланів у Латвії. Також Предстоятель Київського Патріархату розповів про досвід співпраці Церкви та Збройних сил у справі духовно-патріотичного виховання захисників Вітчизни.

Патріарх Філарет згадав свої враження від перебування у Ризі та своє служіння у якості керуючого Латвійською єпархією у 1962 році.

Наприкінці зустрічі делегація Збройних сил Латвії передали Святійшому Владиці пам'ятні подарунки. Патріарх Філарет подарував гостям настільні православні календарі видання Київської Патріархії.

Прес-служба УЗЦЗ
за матеріалами офіційного сайту Церква.info