Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Соціальне служіння віденської парафії Покрови Пресвятої Богородиці

Print

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці у Відні (Австрія) ще досить молода, адже створена лише у листопаді минулого року. Однак перші зерна місіонерської та благодійної діяльності вже віднайшли свій грунт. Настоятель священик Микола Лесюк слово Боже виголошує не лише під час проповіді на парафії, а й через власну колонку «Слово священика» в інформаційному бюлетні австрійських українців «Ukrop», що розповсюджується безкоштовно у велелюдних місцях української громади у Відні.

Також налагоджено співпрацю з навчальними українськими закладами – Українською суботньою школою та Загальноосвітньою школою «Ерудит», розпочато діалог щодо проведення уроків духовності. Спільно з ними до Великодня було організовано благодійну акцію для діток загиблих та учасників АТО. Також відбувся обмін пасхальними подарунками-вітаннями між українськими дітками та дітьми, що проживають у Відні. За сприяння ГО «Автомайдан Австрія» налагоджено благодійний напрямок допомоги українським діткам учасників АТО та дітям з обмеженими можливостями – вони вже отримали одяг та дитяче харчування на суму 17 115 грн.

Звісно, що усі ці ще маленькі справи були б неможливими без самої громади. Хоча кількість парафіян ще невелика, головне, у них є сильне бажання молитися у своєму українському православному храмі (нині богослужіння проводяться у тимчасовому приміщенні) й творити благі діла для ближнього.Церква.info
за матеріалами офіційного сайту Церква.info