Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Предстоятель Київського Патріархату провів зустріч із президентом американської неурядової організації «Збережи Україну зараз» Гарі Келлнером

Print

03 березня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з президентом громадської організації «Збережи Україну зараз» Гарі Келлнером зі Сполучених Штатів Америки.

У зустрічі також взяв участь настоятель храму Різдва Христового на Поштовій площі столиці протоієрей Микола Салабай.

Святійший Патріарх Філарет поділився враженнями від візиту до Сполучених Штатів Америки, а також висловив подяку за їхню підтримку України та всієї Європи.

Сторони обговорили соціально-політичну ситуацію в Україні, зокрема, агресію Росії, яка привела до війни на Донбасі.

Гарі Келлнер розповів, що намагається у Сполучених Штатах Америки дати інформацію про те, що насправді діється в Україні. Він розповів, що часто бере участь у телеефірах на тему війни в Україні та бореться за те, щоб в американських газетах та електронних Засобах масової інформації з'являлася виключно об'єктивна інформація про події в Україні.

Святійший Патріарх зазначив, що це є правильний крок, оскільки Путін витрачає багато грошей на дезінформацію. Також Святійший Владика наголосив на тому, що треба зупинити агресора на початку його шляху, оскільки його планами є не лише Україна, а й інші країни Європи.

На згадку про зустріч Святійший Патріарх Філарет подарував Гарі Келлнеру пам'ятні видання про Українську Православну Церкву Київського Патріархату.