Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон відвідав Свято-Покровську парафію у Відні

Print

25 лютого 2018 року, у першу неділю Великого посту, в день Торжества Православ'я, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Свято-Покровську парафію м. Відень (Австрія), де очолив Божественну літургію.

Перед богослужінням владика Іларіон зустрівся з почесним вікарним архієпископом Віденської архідієцезії (РКЦ) Гельмутом Кретцлем.

За літургією владиці співслужили: заступники голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та протоієрей Микола Салабай, а також настоятель парафії ієрей Микола Лесюк.

Величний храм цього дня наповнили віряни та гості, які прибули на архієрейське богослужіння. Також за літургією молився Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба та співробітники посольства.

За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян, український і австрійські народи та Богом бережену Українську державу.

Прикінці відправи владика Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом, та, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відзначив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Австрія Олександра Щербу медаллю «За жертовність і любов до України».

Архієреськими благословенними грамотами також були відзначені активні парафіяни: староста громади Роман Кошовий та Оксана Водотика.

В свою чергу ієрей Микола Лесюк, від імені громади, подякував архіпастирю і прибулому духовенству за візит та звершену молитву.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну «Боже, Великий Єдиний» та спільною світлиною.