Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон провів зустріч з Консулом України в Малазі

Print

7 вересня 2017 року, перебуваючи з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Іспанії, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Консульство України в Малазі, де провів зустріч з керівником Консульства Артемом Воробйовим.

На зустрічі також були присутні: голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо та настоятель парафії Вознесіння Господнього у місті Малага протоієрей Тарас Аннюк.

Під час зустрічі Артем Олександрович привітав владику Іларіона з візитом до Іспанії та розповів про історію і сучасний стан взаємостосунків України та Іспанії, а також про життя української громади в цій країні. Дипломат відзначив велику роль Української Православної Церкви Київського Патріархату у становленні в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви та висловив подяку за соціальне служіння, яке Церква звершує, допомагаючи українському війську, вимушеним переселенцям і всім, хто має потребу.

У свою чергу архієпископ Іларіон відзначив важливу роль і діяльність українських дипломатів в Іспанії та благословив їх на успішну службу на благо Батьківщини та українського народу.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.За матеріалами Рівненської єпархії