Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні"

Print


17 травня 2017 року, відповідно до наказу ректора НУБіП України № 409 від 10.05.2017 р., кафедра анатомії та гістології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, спільно з Академією наук Вищої освіти України та Київською православною богословською академією, провела ІІІ круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні", у роботі якого взяв участь митрополит Паризький і всієї Франції Української православної церкви Київського патріархату Мішель (в миру Філіпп Лярош).
З благословення ректора Київської православної богословської академії, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія участь у заходах взяли проректор із наукової роботи КПБА, доктор богословських наук, професор, протоієрей Віталій Клос та хор студентів академії під керівництвом хормейстра Надії Купчинської.
Його Високопресвященство митрополита Паризького і всієї Франції та делегацію КПБА зустріли голова оргкомітету круглого столу "Патріотизм і духовність у сучасній Україні" завідувач кафедри анатомії та гістології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, професор Мельник Олег Петрович, заступник начальника військової кафедри НУБіП України, полковник Радченко Анатолій Миколайович, професор кафедри анатомії та гістології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Рудик Станіслав Костянтинович.
Митрополита Мішеля супроводжували протоієрей Патрік Лєк'ює, а також голова Місійного відділу при Управлінні зовнішніх церковних зв'язків УПЦ КП протоієрей Валерій Семанцо.
Після завершення спільних наукових та творчих заходів для поважних гостей було проведено екскурсію кафедрою анатомії та гістології тваврин ім. акад В. Г. Касьяненка.

Більше світлин за посиланням: 

http://www.kpba.edu.ua/publikatsii/all-news/news/2369-kruhlyi-stil-patriotyzm-i-dukhovnist-u-suchasnii-ukraini.html