Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Голова УЗЦЗ привітав митрополита Паризького Михаїла (Ляроша) з 20-ю річницею архієрейської хіротонії

Print

20 листопада 2016 року, в 22-у неділю після П'ятидесятниці, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, перебуваючи з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Франції, співслужив митрополиту Паризькому Михаїлу (Лярошу) за святковим богослужінням з нагоди його 20-ї річниці архієрейського служіння.

Богослужіння звершувалось в храмі на честь святого архистратига Божого Михаїла в Сен-Жерменському замку Шато дю Валь.

Разом з архієреями молились: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), голова місійного відділу при УЗЦЗ протоієрей Валерій Семанцо, настоятель храму на честь святого великомученика Мини та преподобного Паїсія Величковського у місті Удіне (Італія) протоієрей Петру Парву, ієрей Андрій Тищенко, священнослужителі Паризької єпархії, представники Українського Посольства у Франції, місцеві парафіяни та інтелігенція, а також українська діаспора.

Під час Малого входу митрополит Михаїл, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, підніс до сану протоієрея кліриків своєї єпархії священиків Кирила Терра та Мартіна Кловіса.

Архієрейське богослужіння супроводжувалося співом хору «AXIOS».

За Божественною літургією підносились молитви за Україну та Францію, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив нашу Батьківщину від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

По завершенні відправи архієпископ Іларіон привітав митрополита Михаїла (Ляроша) з 20-ю річницею архієрейського служіння, побажавши владиці й надалі ревно звершувати своє архіпастирське служіння та утверджувати Помісну Українську Православну Церкву у Франції.

Також голова УЗЦЗ, з благословення Патріарха Філарета, відзначив митрополита Михаїла (Ляроша) Орденом святого архистратига Божого Михаїла.

Завершилося архієрейське богослужіння уставним многоліттям.

В цей день архієпископ Іларіон дав інтерв’ю представникам ЗМІ.