Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон возвів у сан протоієрея декана Шведсько-Скандинавського деканату та висвятив нового священика для служіння у Швеції

Print

В суботу 30 липня 2016 року, в день пам'яті вмц. Марини (Маргарити), голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архімандрит Кіріон (Інасарідзе); секретар єпархії, благочинний кафедрального храму протоієрей Сергій Лучанін; духовенство Шведсько-Скандинавського деканату; клірики Свято-Воскресенського кафедрального собору та прибуле духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, підніс до сану протоієрея декана Шведсько-Скандинавського деканату священика Маттеуса Фуремальма, а клірика згаданого деканату – диякона Петруса Катенассі возвів на протодиякона.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над кліриком Шведсько-Скандинавського деканату дияконом Ігнатієм.

По завершенні літургії був відслужений молебень після чого архіпастир звернувся до вірних з повчальним словом.

Також архієрей привітав духовенство з отриманням чергових богослужбових нагород, а диякона Ігнатія із священичою хіротонією. Голова УЗЦЗ побажав священнослужителям і надалі ревно звершувати своє пастирське служіння та утверджувати Помісну Українську Православну Церкву в Шведсько-Скандинавському деканаті.