Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Архієпископ Іларіон відвідав парафію Вознесіння Господнього у м. Малага (Іспанія)

Print

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав парафію Вознесіння Господнього у місті Малага, що знаходиться на півдні Іспанії.

12 червня 2016 року, в неділю 7-у після Пасхи, архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію у храмі Вознесіння Господнього. Саме в цей день громада відзначила своє храмове свято.

Перед святковим богослужінням, при вході до храму діти парафії віршами та квітами зустріли архіпастиря та піднесли йому український коравай.

За богослужінням архіпастирю співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо та настоятель парафії протоієрей Тарас Аннюк.

Величний храм цього дня був переповнений вірянами, серед яких було багато дітей.

За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян, український та іспанський народи і Богом бережену Українську державу. Особливо, зі сльозами і глибокою вірою, українці молились за свою Батьківщину, яка переживає військову агресію Росії на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив Україну від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за ревну працю та утвердження духовності в Іспанії нагородив протоієрея Тараса Аннюка черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

По завершенні богослужіння архієпископ Іларіон привітав настоятеля та громаду із храмовим святом та подякував усім присутнім за запрошення.

В свою чергу протоієрей Тарас Аннюк, від імені громади подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну «Боже, Великий Єдиний» та спільною світлиною.Прес-служба УЗЦЗ